Docenten van de Stichting Haagse Chinese School


温国钊 (David Wan), e-mailadres: davidwan@st-hcs.org
Dhr. Wan kwam uit Hong Kong, is meer dan 40 jaar bezig met het Chinese onderwijs in Nederland. Dhr. Wan is goed in de onderwijsadministratie en onderwijs met multimedia. Dhr. Wan is de directeur.

刘美霞 (Mei Ha Lau), e-mailadres: meiha.lau@st-hcs.org
Mw. Lau is afkomstig uit Hongkong en heeft jarenlang ervaring met het doceren van de Chinese taal en cultuur aan jonge kinderen. Mw. Lau is een zeer ervaren docente in kleuterklassen. Zij geeft nu les in de Brug Kantonese klas.

楊倩婷 (Sin Ting Yeung), e-mailadres: sinting.yeung@st-hcs.org
Mevrouw Yeung kwam uit Hong Kong en is afgestudeerd aan de City University of Hong Kong. Momenteel volgt ze de master Asian Studies aan de Universiteit Leiden. Ze is een aardige en geduldige lerares voor kinderen. Als lerares dringt ze erop aan "studenten te onderwijzen naar hun bekwaamheid" en de geest van onderwijs, "geen kind wordt achtergelaten". Daarom is ze bereid de interesse van studenten voor het leren van Chinees te ontwikkelen en hun taalvaardigheid te ontwikkelen. Zij geeft nu les in de Instap kleuterklas 1 en de Voorbereidingsklas.

李雅丽(Yali Li), e-mailadres: yali.li@st-hcs.org
Mw. Li is afkomstig uit de provincie Heilongjiang, China. Zij is afgestudeerd aan de Capital Normal University in Beijing. Zij heeft een positieve persoonlijkheid en is erg enthousiast over het Chinese onderwijs. Zij geeft nu les in Groep 1.

宋博雅 (Boya Song), e-mailadres: boya.song@st-hcs.org
Mw. Song kwam uit de provincie Xinjiang, China. Zij studeerde International Business Management aan De Haagse Hogeschool en Rotterdam Business School. Zij studeert nu op de Leidse campus van Webster University. Zij heeft vele jaren onderwijs- en vertaalervaring, enthousiast en geduldig. Zij is erop gebrand om leermethoden te verkennen die geschikt zijn voor verschillende leerlingen met een internationale achtergrond en perspectief; kinderen helpen bij het begeleiden van verschillende manieren van denken. Zij geeft nu les in Groep 2A.

胡可盈 (Keying Hu), e-mailadres: keying.hu@st-hcs.org
Mw. Hu studeerde momenteel bouwkunde aan de Technische University Delft. Zij heeft GCSE Mandarijns les gegeven als studenten assistent in Engeland. Zij spreekt vloeiend Nederlands, Engels en Mandarijns. Zij hoopt dat ze studenten niet alleen met Mandarijns kan helpen, maar ook de interesse er in kan helpen vinden. Zij geeft nu les in Groep 2B.

朱文婷 (Wenting Zhu), e-mailadres: wenting.zhu@st-hcs.org
Mw. Zhu is een Bachelor in de Chinese taal- en letterkunde, Oost-Chinese Normale Universiteit, studeerde aan het Institutuut voor mondiale lerarenonderwijs Chinese aan de Oost-Chinese Normale Universiteit. Mevrouw Zhu hoopt de belangstelling van studenten voor Chinees leren te vergroten door flexibel en geduldig lesgeven. Zij geeft nu les in Groep 3.

王颜姣 (Yanjiao Wang), e-mailadres: yanjiao.wang@st-hcs.org
Mw. Wang is afgestudeerd aan de Technische Universiteit Delft in Nederland. Zij heeft een optimistische persoonlijkheid, is gemakkelijk om met kinderen om te gaan en brengt tegelijkertijd geluk en kennis over. Ze gelooft dat meertalige communicatie de meest competitieve kwaliteit is van hedendaagse jongeren, en het is ook de basismanifestatie van multiculturele tolerantie. Ze benadrukt het cultiveren van de interesse van studenten in taal. Zij geeft nu les in Groep 4.

张晨 (Chen Zhang), e-mailadres: chen.zhang@st-hcs.org
Mw Zhang is afgestudeerd aan de Xiamen Universiteit. Momenteel is zij masterstudent in Culturele Antropologie en Sociologie aan de Universiteit Leiden. Zij is aardig en geduldig en heeft altijd respect voor de eigen manier van leren van elk kind. Zij hoopt kinderen te helpen om van het leren van talen te genieten. Zij geeft nu les in Groep 5.

周佩璇 (Peixuan Zhou), e-mailadres: peixuan.zhou@st-hcs.org
Mw. Zhou, kwam uit Beijing, China en studeerde af in Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek aan de TU Delft. Ze is vrolijk en verantwoordelijk en wil kinderen graag helpen om Chinees te leren. Zij geeft nu les in Groep 6. p>

陈小婷 (Xiaoting Chen), e-mailadres: xiaoting.chen@st-hcs.org
Mw. Chen kwam uit Beijing, China. Zij studeerde af aan de Universiteit Leiden in Nederland, en nu zet ze de Universiteit Leiden haar postdoctoraal onderzoeksproject voort. Zij vindt het leuk om Chinees te onderwijzen. Zij wil de kinderen uit het klaslokaal leren met een interessanter leven. Zij geeft nu les in Groep 7.

谢云 (Yun Xie), e-mailadres: yun.xie@st-hcs.org
Mw. Xie kwam uit Liaoning, China en Bachelor diploma behaald. Ze heeft ervaring als lerares sinds 1984. Sinds 2005 geeft ze Chinese les op verschillende scholen in Den Haag en Rotterdam, o.a. de Britse school, Willem de Zwijgerschool, gymnasium Haganum en de Chinese school. Zij geeft nu les in Junior middelbare school eerste klas.

张念磊 (Nianlei Zhang), e-mailadres: nianlei.zhang@st-hcs.org
Dhr. Zhang is afgestudeerd aan de Technische Universiteit Delft met zijn MSc. in Werktuigbouwkunde. Hij gelooft dat onderwijs de basis is van sociale vooruitgang. En hij hoopt dat hij zich met zijn kennis, methodiek en ervaring kan wijden aan het jeugdonderwijs. Hij geeft nu les in Senior middelbare school eerste klas.

杨昊昱 (Haoyu Yang), e-mailadres: haoyu.yang@st-hcs.org
Mw. Yang, uit de provincie Gansu, China, is recent afgestudeerd aan de MSc Business Information Management van de Erasmus Universiteit Rotterdam. Ze is enthousiast over het onderwijzen van de Chinese taal en wil haar begrip van de essentie van de traditionele Chinese cultuur en deugd delen. Ze gelooft dat het leren van talen nieuwe perspectieven biedt om over de wereld te leren. Zij geeft nu les in Mandarijn 1 voor volwassenen.

江雪寒 (Xuehan Jiang), e-mailadres: xuehan.jiang@st-hcs.org
Ik kwam uit Heilongjiang, China. Ik heb mijn bachelorsdiploma communicatie-ingenieur behaald aan de University of Electronic Science and Technology of China en een masterdiploma computerwetenschappen in de TU Delft. Ik ben een persoon die van de Chinese cultuur houdt en een grote kennis van Chinese talen heb. Ik wil meer mensen in deze wereld Chinees laten leren kennen en de schoonheid ervan begrijpen. Hij geeft nu les in Mandarijn 2 voor volwassenen.

高明辉 (Minghui Gao), e-mailadres: minghui.gao@st-hcs.org
Mw. Gao is afkomstig uit Beijing. Zij is afgestudeerd aan Yanbian University Medical College. Zij is zeer enthousiast in het geven van Mandarijn en heeft affiniteit met het doceren van Mandarijn aan volwassenen. Zij geeft nu les in Mandarijn 4 voor volwassenen.

Plaatsvervangende docenten

刘梦岚 (Menglan Liu), e-mailadres: menglan.liu@st-hcs.org
Mw. Liu is a Master of International Finance, Universiteit van Amsterdam. Mw. Liu is voorzichtig, geduldig en verantwoordelijk. Handhaaf de onderwijsfilosofie van het lesgeven aan studenten in overeenstemming met hun bekwaamheid en onderhoudend. Er wordt aangenomen dat Chinees leren de internationale horizon van studenten zal verbreden en een multiculturele leerervaring zal bieden.

赵蕊 (Rui Zhao), e-mailadres: rui.zhao@st-hcs.org
Mw. Zhao is afkomstig uit Beijing, China. Zij is afgestudeerd aan de Beijing Foreign Studies University en heeft bachelor diploma behaald in het Engels literatuur en internationaal handelsrecht. Hierna heeft ze gestudeerd in Frankrijk (IEHEI) en een masterdiploma behaald in International Relations. Ze heeft gewerkt als een assistente van een Chinese professor in Universiteit Nice. Haar idee over het Chinese onderwijs is om met plezier te leren door te spelen van spelletjes. Door middel van de spelletjes kunnen wij goed de kinderen verbeteren op het gebied van luisteren en spreken.

李博雅 (Boya Li), e-mailadres: boya.li@st-hcs.org
Mw. Li is afkomstig van provincie Hubei, China. Zij is gepromoveerd op Sinologie aan de Universiteit van Leiden. Zij is van mening dat het taalonderwijs moet worden gericht op de kenmerken en de leerdoeleinden van de studenten.

邹朵 (Duo Zou), e-mailadres: duo.zou@st-hcs.org
Mevrouw Zou kwam oorspronkelijk uit Hubei en heeft gestudeerd en gewerkt in verschillende Europese landen voordat ze naar Nederland verhuisde. Ze behaalde haar Ph.D. graad in ruimtevaarttechniek. In deze wereld van de toekomst moet onderwijs alomtegenwoordig zijn. Ze gelooft dat passie en interesse je potentieel vergroten. Iedereen die nieuwsgierig is naar de Chinese cultuur verdient goede taalbegeleiding. Ze geniet vooral van het oefenen van gespreksvaardigheden met studenten.

应志雄 (Zhixiong Ying), e-mailadres: zhixiong.ying@st-hcs.org
Dhr. Ying kwam uit de provincie Fujian, China. Na het afstuderen aan de Nanjing Agricultural University met een bachelor- en masterdiploma. Momenteel is hij bezig met een Ph.D. diploma aan het Leids Universitair Medisch Centrum. Vanuit zijn oogpunt is taal een communicatie-instrument en daarom moet taalonderwijs gebaseerd zijn op doeleinden waarbij luisteren, spreken, lezen en schrijven een andere betekenis hebben.

陈瑞珍 (Ruizhen Chen), e-mailadres: ruizhen.chen@st-hcs.org
Mw. Chen is afkomstig uit de provincie Fujian, China. Zij heeft de lerarenopleiding voor de basisschool afgestudeerd in China. Zij heeft 18jaar als lerares op de basisscholen gewerkt. Zij is dol op lesgeven en heeft een voorkeur voor vaste onderwijsmethodes.

孙蒨 (Qian Sun), e-mailadres: qian.sun@st-hcs.org
Mw. Sun kwam uit de provincie Guangdong, China. Zij is afgestudeerd aan de TU Delft. Zij is geduldig verantwoordelijk en heeft grote enthousiasme voor het Chinese onderwijs. Zij gelooft dat de Chinees taal de essentie is van de Chinese cultuur en helpt om een brug te bouwen tussen verschillende culturen. Zij vindt dat interesse zorgt voor een goede docente. Zij is van mening dat het taalonderwijs moet worden gericht op de kenmerken en de leerdoeleinden van de leerlingen. Zij vindt het belangrijk dat de kinderen zelf ook plezier in beleven.

Als u aan onze werkzaamheden wilt deelnemen, stuur uw aanvraagformulier naar:

Stichting Haagse Chinese School
Laan van der Kroft 16
2552 HZ De Haag